Portable Table Tennis Shooting Machine Table Tennis Training Equipment

Parametr 1. Frekvence: 35-90 ks / s 2. Umístění: plný soud 3. Barva: černá, červená Funkce 1. Inteligentní dálkové ovládání s plnou funkcí (rychlost, frekvence, úhel, rotace atd.) 2. Servírování různých míčů (vodorovně, nahoru, dolů, vlevo, vpravo, rotace a míčky atd.) 3. Automatické zotavení systému přívodu koulí (není třeba zvednout míč.) Celosvětová největší výrobní základna pro vybavení koulí Nový příjezd inteligentní stolní tenisový míč stroj D899 Top tech Všechna stolní vrtačka Dokonalé rozhraní pro oponenty LCD dálkové ovládání Funkce dálkového ovládání: rychlost, frekvence, horizontální úhel atd. Natáčení různých míčů (horizontální houpačka, hore, dolů, levá a pravá rukavice a míchání atd.) Automatické zotavení a kulový systém (bez vybíjení koulí) Nový kulový stroj D899 pro stolní tenis Čtyři výhody: 1. Dobře vypadající: lehká, krásná a cenově dostupná; módní čistě černý nebo červený design; jednoduché a krásné; Jednoduché na přenos. Vše bylo provedeno profesionálním týmem od návrhu až po výrobu. Věřit tomu, aby Tinga věřila. 2. Multi-Shooting: více zónové a plné střelby; stejně jako kousání se skutečným soutěžícím Horizontální, topspin, backspin, levý sidepin, pravý bočník, kombinovaný odstřeď Různé směry, různé způsoby fotografování 3. Cyklistický systém: Nepotřebuje vyzvednutí 4. Snadná instalace: snadná instalace a demontáž, nepotřebujete žádný nástroj. Z výzkumu a vývoje produktů a návrhu; K schvalování, nákupu, testování a opravě produktu; Řídili jsme s námahou. objemová hmotnost frekvence 165 * 150 * 78cm 5.4kg 110v-240v 35-90balls / min Vrtací korpus pro Všechny stoly Dálkové ovládání Individuální, školní, školící klub Detaily produktu NO1: vysoce kvalitní materiál pro střelbu, velké otáčení, odrůdy spin a non spin koule jako skutečné soupeře Č. 2: rotace o 360 stupňů, žádné zranění koulí, žádné kouzelné koule Č. 3: stojan vysoce kvalitní, stabilní, odolný, nelepivý Č.4: síťový držák z oceli, silnější a pohodlnější použití Č. 5: Přátelský design, vhodný pro instalaci a demontáž Č. 6: Napájecí kabel, kabel s měděným jádrem, dlouhý a bezpečný Balení: Náš vylepšený balíček má za cíl chránit produkt a příslušenství před jakýmkoli zraněním Záruka: Dodávky náhradních dílů a technického servisu zdarma do 24 měsíců v případě jakéhokoli problému s kvalitou způsobeným nehumánními faktory. Funkční školení Pevný bod na levé straně Pevný bod uprostřed Pevný bod na pravé straně Otáčení doleva dolů Pravé dolní točení Levé horní točení Pravé horní točení horizontálně Úhel útlaku Úhel nahoru

Product Details

Parametr

1. Frekvence: 35-90 ks / s

2. Umístění: plný soud

3. Barva: černá, červená

Funkce

1. Inteligentní dálkové ovládání s plnou funkcí (rychlost, frekvence, úhel, rotace atd.)

2. Servírování různých míčů (vodorovně, nahoru, dolů, vlevo, vpravo, rotace a míčky atd.)

3. Automatické zotavení systému přívodu koulí (není třeba zvednout míč.)


Celosvětová největší výrobní základna pro vybavení koulí

Nový příjezd inteligentní stolní tenisový míč stroj D899 Top tech

Všechna stolní vrtačka

Dokonalé rozhraní pro oponenty

LCD dálkové ovládání

Funkce dálkového ovládání: rychlost, frekvence, horizontální úhel atd.

Natáčení různých míčů (horizontální houpačka, hore, dolů, levá a pravá rukavice a míchání atd.)

Automatické zotavení a kulový systém (bez vybíjení koulí)

Nový kulový stroj D899 pro stolní tenis Čtyři výhody:

1. Dobře vypadající: lehká, krásná a cenově dostupná; módní čistě černý nebo červený design; jednoduché a krásné; Jednoduché na přenos.

Vše bylo provedeno profesionálním týmem od návrhu až po výrobu. Věřit tomu, aby Tinga věřila.

2. Multi-Shooting: více zónové a plné střelby; stejně jako kousání se skutečným soutěžícím

Horizontální, topspin, backspin, levý sidepin, pravý bočník, kombinovaný odstřeď

Různé směry, různé způsoby fotografování

3. Cyklistický systém: Nepotřebuje vyzvednutí

4. Snadná instalace: snadná instalace a demontáž, nepotřebujete žádný nástroj. Z výzkumu a vývoje produktů a návrhu; K schvalování, nákupu, testování a opravě produktu; Řídili jsme s námahou.

objemová hmotnost frekvence

165 * 150 * 78cm 5.4kg 110v-240v 35-90balls / min

Vrtací korpus pro

Všechny stoly Dálkové ovládání Individuální, školní, školící klub


Detaily produktu

NO1: vysoce kvalitní materiál pro střelbu, velké otáčení, odrůdy spin a non spin koule jako skutečné soupeře

Č. 2: rotace o 360 stupňů, žádné zranění koulí, žádné kouzelné koule

Č. 3: stojan vysoce kvalitní, stabilní, odolný, nelepivý

Č.4: síťový držák z oceli, silnější a pohodlnější použití

Č. 5: Přátelský design, vhodný pro instalaci a demontáž

Č. 6: Napájecí kabel, kabel s měděným jádrem, dlouhý a bezpečný

Balení: Náš vylepšený balíček má za cíl chránit produkt a příslušenství před jakýmkoli zraněním

Záruka: Dodávky náhradních dílů a technického servisu zdarma do 24 měsíců v případě jakéhokoli problému s kvalitou způsobeným nehumánními faktory.

Funkční školení

Pevný bod na levé straně Pevný bod uprostřed Pevný bod na pravé straně Otáčení doleva dolů

Pravé dolní točení Levé horní točení Pravé horní točení horizontálně

Úhel útlaku Úhel nahoruShould you're looking for the portable table tennis shooting machine table tennis training equipment, we must be your best choice. We're known as one of the leading manufacturers and suppliers in China, offering you the customized service. Welcome to wholesale the cheap machine for sale with low cost from our factory.
Hot Tags: portable table tennis shooting machine table tennis training equipment, China, factory, manufacturers, suppliers, wholesale, customized, cheap, for sale
Inquiry

You Might Also Like