SIBOASI White Remote Control tennis ball throwing machine Tennis Ball Machine

parametër 1.Speed: 20-140Km / h 2.Frequency: 1.8-6 sekonda / top 3. Kapaciteti i topit: 150 copë 4. Ngjyra: e kuqe, e zezë, e bardhë funksion 1. Kontroll i telekomandës me funksionin e plotë (shpejtësia, frekuenca, këndi horizontal, tjerrja) Dizajn i humanizuar, drejtimi i shërbimit të brendshëm, trajnimi më praktik 3. Një buton për të zgjedhur gjashtë lloje të topit ndër-line 4. Jini të përshtatshëm për çdo top tenisi (tenis në tenis, duke luajtur tenis, etj) 5. Bateri e brendshme me kapacitet të madh që mund të zgjasë 3-4 orë Termat e biznesit: 1. Afati i pagesës: T / T, bashkimi perëndimor. 2. Termi tregtar: Çmimet EXW, nuk përfshijnë taksën dhe tarifën e transportit. 3. Garancia: deri në 24 muaj, jo për pjesët e disponueshme. 4. Paketimi: Çdo produkt Paketë të veçantë, kartona të forta të jashtme me kompensatë.

Product Details

4.jpgS3015_01.jpg

parametër

1.Speed: 20-140Km / h

2.Frequency: 1.8-6 sekonda / top

3. Kapaciteti i topit: 150 copë

4. Ngjyra: e kuqe, e zezë, e bardhë

funksion

1. Kontroll i telekomandës me funksionin e plotë (shpejtësia, frekuenca, këndi horizontal, tjerrja)

Dizajn i humanizuar, drejtimi i shërbimit të brendshëm, trajnimi më praktik

3. Një buton për të zgjedhur gjashtë lloje të topit ndër-line

4. Jini të përshtatshëm për çdo top tenisi (tenis në tenis, duke luajtur tenis, etj)

5. Bateri e brendshme me kapacitet të madh që mund të zgjasë 3-4 orë

Termat e biznesit:

1. Afati i pagesës: T / T, bashkimi perëndimor.

2. Termi tregtar: Çmimet EXW, nuk përfshijnë taksën dhe tarifën e transportit.

3. Garancia: deri në 24 muaj, jo për pjesët e disponueshme. 4. Paketimi: Çdo produkt Paketë të veçantë, kartona të forta të jashtme me kompensatë.


Hot Tags: SIBOASI White Remote Control tennis ball throwing machine Tennis Ball Machine, China, factory, manufacturers, suppliers, wholesale, customized, cheap, for sale
Inquiry

You Might Also Like